Možno je to v našej spoločnosti ako v manželstve, tvrdia zakladatelia Speekle

TREND – Náš start-up fungoval dávno pred tým, ako bola naša eseročka zapísaná v obchodnom registri, hovorí o začiatkoch podnikania Veronika Štrbáková z firmy Speekle. Je spolumajiteľkou a konateľkou firmy, ktorá existuje len od novembra minulého roka. „Dôvodom založenia eseročky bol úspech v start-upových súťažiach so vzdelávacím logopedickým softvérom pre deti s poruchami reči.“ píše […]

Autor
Dátum zverejnenia 8. októbra 2014
Obsahuje nasledovné témy , ,

TREND – Náš start-up fungoval dávno pred tým, ako bola naša eseročka zapísaná v obchodnom registri, hovorí o začiatkoch podnikania Veronika Štrbáková z firmy Speekle. Je spolumajiteľkou a konateľkou firmy, ktorá existuje len od novembra minulého roka.

„Dôvodom založenia eseročky bol úspech v start-upových súťažiach so vzdelávacím logopedickým softvérom pre deti s poruchami reči.“ píše Zuzana Kollárová pre TREND.

Magazín TREND priniesol dlhší príspevok o startupe SPEEKLE v rámci rubriky „Ako byť správnym konateľom“. Venoval sa predovšetkým tomu, ako Speekle vyzerá v zákulisí. Kto je konateľom firmy, ako zakladatelia pristupujú k jej riadeniu a kto rozhoduje o budúcich krokoch? Všetko nájdete v článku Zuzany Kollárovej pre TREND:

http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2014/cislo-40/na-jednej-lodi-nemozu-byt-dvaja-kapitani-plati-to-aj-vo-firme.html

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Mercedesu sa veľmi darí, prezradil slovenské predaje

25. januára 2019

Kompletná stratégia projektu BMW i v 3 minútach + teaser na i5

11. septembra 2017

Daimler ponúkne bonusy pri prechode na jeho značky, chce redukovať staré diesle

8. septembra 2017

Na staniciach Shell sa dá platiť už aj mobilom

2. mája 2017

BMW i3 a i8 sú konečne dostupné už aj na Slovensku aj oficiálne

21. apríla 2017