Mercedes poskytne servis na 10 rokov celkom zadarmo

Bezplatné servisné práce na výrobcom predpísané pravidelné údržby až do desiateho roku od ich prvej registrácie poskytuje (počnúc júlom 2015) pre osobné vozidlá značky s hviezdou spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia. Bezplatné servisné práce do desiatich rokov vrátane, sa automaticky plošne vzťahujú na modely osobných vozidiel počnúc siedmym rokom od ich prvej registrácie na Slovensku či v […]

Bezplatné servisné práce na výrobcom predpísané pravidelné údržby až do desiateho roku od ich prvej registrácie poskytuje (počnúc júlom 2015) pre osobné vozidlá značky s hviezdou spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia.

Bezplatné servisné práce do desiatich rokov vrátane, sa automaticky plošne vzťahujú na modely osobných vozidiel počnúc siedmym rokom od ich prvej registrácie na Slovensku či v zahraničí, respektíve po najazdení vozidlom 160-tisíc km ak k tomu dôjde skôr. Ponuka platí pre vozidlá s aktuálnou slovenskou registráciou. Súčasne k bezplatnej práci platia zvýhodnené ceny na k tomu použité originálne náhradné diely a prevádzkové kvapaliny.

„Vďaka kvalite a spoľahlivosti vozidiel s hviezdou v znaku, ktorých história sa odvíja od prvého automobilu na svete, sme pre našich klientov zaviedli od roku 2001 prvý šesťročný servis v cene vozidla. V tomto roku, kedy si pripomíname štvrťstoročie od začatia fungovania Mercedesu na Slovensku, im navyše venujeme pravidelné servisné práce predĺžené do desať rokov.“ Informuje generálny riaditeľ spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia Ing. Andrej Glatz.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Mercedesu sa veľmi darí, prezradil slovenské predaje

25. januára 2019

Kompletná stratégia projektu BMW i v 3 minútach + teaser na i5

11. septembra 2017

Daimler ponúkne bonusy pri prechode na jeho značky, chce redukovať staré diesle

8. septembra 2017

Na staniciach Shell sa dá platiť už aj mobilom

2. mája 2017

BMW i3 a i8 sú konečne dostupné už aj na Slovensku aj oficiálne

21. apríla 2017